Únor 2014

MT - P12

27. února 2014 v 14:27 | Kakajko |  Milostný trojúhelník

Díl jedenáctý: .. U Diany

Daniel - Patrick - Diana

Druhý den:
(Patrick po věčném vyčítaní usl na pohovce.)
Probudil jsem se a hned, jak jsem vnímal zem a okolí, vyběhl jsem do kuchyně. Čekal jsem tam Andyho, rozesmátého, v zástěře, jak stojí u linky a dělá snídani... Nebyl tam. Opřel jsem se o rám dveří a sklopil hlavu. Šel jsem do předsíně, chmatl kabát a přehodil ho přes sebe. Vyrazil jsem za Danielem a pořádně mu prozvonil barák. "Tak otevři."

MT - P11

26. února 2014 v 20:55 | Kakajko |  Milostný trojúhelník

Díl jedenáctý: Bez Andyho.. ?

Patrick Andy Daniel


Bylo mi zvláštně. Pevně jsem objal Daniela, že se naše těla proměnily v jedno. Byl jsem šťastný, ale chtělo se mi bréčet jakoby ne.

Ask Janka & Kate

8. února 2014 v 12:08 | Kakajko |  Aktualizace

Yo, čau! ~

Podle nadpisu jste si mohli představit, že next-stories má ASK! Ano, opravdu ho má. Jen tak mě to napadlo, protože jak bychom vám jinak odpovídali na vaše otázky, kdy bude tento díl a kdy tento, chystáme něco novýho, či tak? Tak jsem jako kakajko, jako organizér zavedla ASK.FM pro náš blog. Buď odpovím já nebo Janka, podle toho na co se budete ptát. Je úplně jedno, jaké to budou otázky, hlavně aby se týkali nás dvou nebo blogu. A taky, když jsem udělala ten ask, tak jsem si všimla a řekla: ,, A jéje, my nemáme žádnou 'profilovku' " a jelikož jsem měla dobrou předlohu, co by se šikla k nám dvou, tak jsem udělala obrázek! No, znáte mě. Tohle bude prostě hlavní 'logo' našeho blogu, dokud nevymyslím něco jiného. :D A jinak! Jelikož mám taky hodně spousta jiných předloh a další blbůstek, tak bychom mohla udělat nějaké NEW logo k nějaké povídce, tož k jaké ale? Napište do komentářu, nebo odklikněte v anketě! A já se jinak loučím, bye!

Boyfriend of my (best) friend - Úvod

8. února 2014 v 12:07 | Kakajko |  Boyfriend of my (best) friend

Boyfriend of my (best) friend

ÚVOD
Dívka jménem Caroline si žije pohodlný život. Chodí na fajn střední, má svojí nejlepší kamarádku Vanillu, populárního kluka a best kamarády, nic jí nechybí! Až na ten den, kdy si její nej kamarádka najde novýho kluka. Šťastnou náhodou je to Carolinin ex Marek nebo spíše nešťastnou? Moc dobře si pamatuje, že Marek býval mega sukničkář a tak se snaží přemluvit svou přítelkyni, aby se s ním rozešla, ta je bohužel posedlá Markem a tak Caroline nemá šanci. Ale rozhodně najde způsob, jak jí dokázat, že je Marek jen perverzák a děvkař.

Nejlepší kamarádky - Úvod

8. února 2014 v 12:02 | Janka |  Nejlepší kamarádky

Nejlepší kamarádky

Úvod
Ja a Sally sme boli najlepšie priateľky od kedy si pamätám. Vedela som všetko o nej a ona o mne. Vedeli sme o sebe tie 'najtemnejšie' tajomstvá, aj tie najmenej podstatné detaily. Teraz ideme spolu na výšku a bude to jedna veľká párty. Chodili sme spolu do škôlky, do školy, na strednú a teraz, ideme spolu na výšku. Máme všetko spoločné, až na to, že sme úplne rozdielne. Ja mám úplne krátke, chlapčenské vlasy, ale obliekam sa dievčensky. Ona má vlasy dlhé až takmer po pás, ale oblieka sa ako fagan z ulice. Viac odlišné typy ľudí si snáď ani neviem predstaviť, no aj tak sme sa našli.

IAF - Specialní díl VALENTÝN

1. února 2014 v 20:51 Ice and Fire

VALENTÝN


Začal nový den a já razil do školy. Šel jsem do třídy a Kasai... byl obklíčen v kruhu děvčaty. Byl Valentýn a každá chtěla, aby přiijal její dar. "Zkazí si zuby." Zavrčel jsem a posadil se na své místo. Ke mě se obrátil kámoš (sedí předemnou) "Copak? Zapoměl si čokoládu pro Kasaie?" Pousmál se, já taky. "Ne, nebudu mrchat penězma kvůli němu." Lhal jsem, ve skutečnosti jsem měl v batohu schovanou jednu čokoládu pro něj. Ale.. to je jedno. Začala hodina a také celkem rychle skončila (ne doslova, jen se mi zdála krátká) Ke Kasaiovi jsem neměl šancu se dostat, jen o hodině se na mě stále upřeně díval, 'nenápadně'. Šel jsem na chodbu a sedl si na lavku.