MT - P9

17. ledna 2014 v 22:04 | Kakajko |  Milostný trojúhelník

Díl devátý: Návštěva u Daniela.


Ráno:
Bylo brzo, něco okolo sedmé hodiny ráno. Slyšel jsem jak se někdo 'vkrádá' do domu, bylo těžké se odtulit od teplého místečka, ale musel jsem. Naštěstí jsem ho neprobudil a tiše jsem odcházel z pokoje a sešel schody. V předsíni byla Amy, která s pohledem na mě se radostně usmála a vypadala překvapeně, ale běžela mě obejmout, také jsem jí objal, ale tu radost jsem jí musel zkazit. "Amy, měla by sis někoho najít a také by sis měla pořídit vlastní dům." Zase překvapeně se na mě podívala: "Patricku, děje se něco? Příjdeš mi jiný.." "Oh, já vím. Ale vážně, požádej otce o nějaké peníze, určitě ti dá, odstěhuj se a najdi si někoho." Mrkl jsem na ní. Stála jako sloup, ale po té se nadechla a kývla. Řekla mi, jestli jí nepomůžu zabalit věci, divil jsem se, že proč tak rychle, ale prý že na pár dní zůstane u kamarádky, kterou opustil kluk a je teď strašně osamělá. Tak jsem jí teda pomohl zabalit věci, trvalo to tak půl hoďky, neměla toho tolik. Dala mi pusu (NA TVÁŘ) na rozloučenou a odcházela.

Keď som sa zobudil, bol som v izbe sám. Vstal som a prehľadal som poschodie. Hore Patrick nebol, tak som zišiel dole. Našiel som ho v predsieni, ako pozerá do prázdna. Prišiel som k nemu od zadu a položil som u ruku na rameno. "Čo sa deje?"


"Nic, byla tu Amy." Podíval jsem se na něj a usmál se, políbil ho. "Jak si se vyspal?"

"Celkom dobre. Uvarím raňajky?" Usmial som sa. Pobozkal som ho a vybral soms a do kuchyne.

"Okay." Minutku jsem stál na místě, ale potom jsem se otočil směr obývací pokoj a šel tím směrem. Sedl jsem si na gauč a zapl telku, na prvním pořadě byli ranní zprávy, jak jinak. Přepl jsem, přepl znovu a znovu.. Nakonec jsem našel nějakej film, který právě začínal.

Vrátil som sa s raňajkami. Urobil som iba sendviče, nechcelo sa mi priveľmi dlho byť v kuchyni (samému). Vošiel som do obývačky, kde už sedel Patrick zakukaný do nejakého filmu.

Andy se vrátil se snídaní do obýváku, talíře dal na stůl a přitulil se ke mě. To samé jsem udělal já, mazlili jsme se a poté jsme se začali i líbat.

"Ani..."-"nebudeš..."-"jesť?" Pýtal som sa ho pomedzi bozky.

"Nasytím se,.." sjel jsem od jeho ústou a pokračoval ke krku, který jsem taktéž zaplňoval polibky "tebou."

"Gahh..." Zbozkával mi krk a pokračoval nižšie.. Začal som si hrýzť peru, aby som nestonal.

Dostal jsem se ke hrudi a k jeho bradavkám. K jedné z nich jsem se přisál a občas do ní i kousl. Mimoto druhou jsem mačkal a ryl se do ní nehty, ale to mě omrzelo a tak jsem rukou zamířil níž.

Na chvíľu som sa od neho odtisol a začal som sa smiať. Keď som videl ten jeho nechápavý pohľad, začal som sa smiať ešte viac. "Patrick..." dychčal som, smial som sa a snažil som sa rozprávať.. "Naozaj, vážne... viac nadržaného človeka nepoznám." Viem, v tej chvíli som bol ako decko, ale čo, život si treba užívať, nie?

"Hňupe, zkazil si atmosféru." Vraždil jsem ho od pohledu, pff.. nejsem nadržený! Odtáhl jsem se od, vzal si jeden sendvič a zvedl se. Zakousl se do sendviče a žvejkal. Nehodlal jsem tam stát, tak jsem si dal cestu do pokoje, šel jsem se převlíct.

Išiel hore. Tiež som si zobral sendvič a po chvíli som šiel za ním hore. Najskôr som nakukol do kúpeľne, nope, tam nebol. Tak som nakukol do izby. Prezliekal sa. Sadol som si na posteľ a čakal bohvie načo. V podstate som tam iba sedel a čumel do blba... A "trošku" som si prezeral Patricka.

Navlékl jsem na sebe random triko a rifle. Ještě jsem si našel nějakou mikinu, která by k tomu ladila. Až jsem byl plně oblečen, přešel jsem k Andymu a letmo ho políbil. Odtáhl jsem se a šel směrem ke dveřím. "Jdu se projít." Usmál jsem se a mířil ke schodům, které jsem sešel.

Až keď sa otočil som nepatrne prikývol. Dojedol som sendvič. obliekol som si nejakú Patrickovu košeľu a hodil som na seba obyčajné džínsy. Neboli upnuté, skorej iba splývavé. Zišiel som dolu schodamia pozeral som asi hoďku telku, kým sa Patrick nevrátil.

Nějak po hodině jsem se vrátil i s taškou, po cestě jsem zašel ještě do obchodu. Vyzul jsem se a tašku jsem donesl do kuchyně, předpokládal jsem, že Andy je v obývaku, tak jsem se tam kráčel a měl jsem pravdu. Vypadal jako by spal, ale nespal. "Jsem tu." oznámil jsem.

Pootvoril som oči. "Hm..." Prikývol som. Vstal som z gauču, podišiel som k nemu a objal som ho.

"Máš chuť jít večer do kina?" opětoval jsem jeho objetí a šeptal mu do ouška.

"Hm... podľa toho na čo?" Povedal som a pobozkal som ho.

Došlo mi, že ten film je horor a Andy nemá moc v lásce horory.. "Ém, taková komedie.." Usmál jsem se.

"To by šlo." Usmial som sa. "Čo budeme zatiaľ robiť?"

"Možná bych věděl.." Zákeřně jsem se usmál a začal ho líbat na krku. V rukou jsem jemně stikl jeho boky.

"Do pr..." Cítil som jeho ruky všade. Na mojej hrudi, na bokoch, na tvári.. "Patrick.. tak často??" Naozaj čisto z pohľadu nezainteresovanej osoby ma zaujímalo, či má chuť na sex naozaj vždy.

Zastavil jsem. "Možná." Rozepl jsem mu už třetí knoflík na košili, která patřila mě. Pomalu jsem se vracel ke své práci, hladil jsem jeho hruď a prstem přejížděl po středu. Zase jsem ho začal líbat na krku a poté ho shodil na gauč. "Napadá tě něco jiného?" Stál jsem tam a nedotýkal se ho, dokud neodpověděl.

"Ja neviem..." Rozmýšľal som. A tuho, v hlave mi to šrotovalo a nenapadlo ma nič lepšie, než začať s otrepanými vecami. "Ehm... môžeme si pozrieť film... alebo... spoločne niečo uvariť... zájsť niekam... No dobre, tak až po tomto," nakoniec zo mňa vypadlo a pritisol som si ho k sebe

"Jak myslíš.." Opět jsem provedl svůj zákeřný úsměv a zase ho líbal na krku, ale šel jsem níže - hruď, břicho až k podbříšku. Rozepl jsem mu džíny a sundával spodky.

"Hahh.." Nemohol som si pomôcť, nevedel som nestonať. Roztrasenou rukou som priblížil Patrickovu hlavu k môjmu... ehm... malému ja.

Začal jsem rukou, ale to mi dlouho nevydrželo a tak jsem použil ústa. Zrychloval jsem při každém jeho sténu.

"U-už..." Nedokázal som dať dohromady súvislú vetu. Dúfal som, že to Patrick pochopil. ODpove´d som dostal takmer okamžite. Ešte viac zrýchlil.

Udělal se a já to měl všechno v puse, držel jsem to tam. Nadzvedl jsem ho a všechen jeho spermat jsem z úst dal na jeho řitní dírku, jazykem ho tam dráždil.

Hrýzol som si peru najsilnejšie ako som vedel, nechcel som stonať. Lenže keď sa Patrick začal so mnou zase hrať, nedokázal som to udržať. Ešte viac som nadvihol boky.

Dírku jsem prstami co nejvíce roztahoval a jazykem se hlouběji dostával. Snažil se nesténat, ale marně. Pokaždé mu nějaký stén ujel a můj kamarád tam dole díkytomu tancoval.

"Pa-Patrick... dovnútra." Potreboval som ho cítiť, chcel som ho cítiť... je v tom vôbec rozdiel? Nadvihol som boky najviac ako som vedel a ponúkal som patrickovi voľnývstup.

Zaraženě jsem na něj koukal, začal jsem se potit..bože, on je tak roztomilej! Proběhlo mi v hlavě. Rozepl jsem rifle, bez váhaní do něj prudce přirazil a natiskl si ho na sebe.

Vykríkol som. Hneď od začiatku bol rýchly. "Patrick..." Uniklo mi z úst jeho meno. Mal tak chunty, zmätený výraz, keď som ho pozýval dnu.

Proč je najednou tak těsný.. Pomalu jsem přirážel, poté zrychloval a zase jsem zrychloval. Nemohl jsem se nijak zastavit, políbil jsem ho a tiskl ho k sobě.

Zdvihol som sa a objal som ho. Vyzeralo to, akoby som mu sedel v lone. Začal som sa hýbať aj ja. Chcel som, aby sme boli čo najrýchlejšie.

Dal jsem se do pózy,abychom oba dva seděli. Až se tak stalo, vzal jsem ho za boky a nadzvedaval a zase dorážel dolů.

"Ahh... rýchlejšie.." To bolo asi to najlepšie, čo som kedy zažil.

Tempo jsem ještě víc zrychlil a tvrdě přirážel. Cítil jsem, jak jsem na hranici. Nevydržel jsem..vyvrcholil jsem a semnou i Andy.

Objal som ho a dlho som sa nevedel vydýchať. Po chvíľke som z neho zliezol a postavil som sa. Pomohol som vstať aj Patrickovi a za ruku som ho ťahal do kúpeľne.

"Hm?" Nejspíš jsme šli do koupelny, v poslední době je to samá koupel..

Keď sme vošli do kúpeľne na tvári sa mi zjavil diabolský úsmev. Patrick si ho našťastie nevšimol. Keď som sa tváril, že idem napustiť vaňu, pustil som sprchu na plné pecky, otočil som sa k Patrickovi a ošpliechal som ho. Nemohol som si pomôcť, musel som to urboiť. akeby ste ho v tej chvíli videli... xD

"Wey!" Lekl jsem se, jak na mě zaútočil sprchou až mi to podklouzlo a já spadl na řiť. Ještě, že nemám roli dole, to bych syčel bolestí. "Ty!" Vražedně jsem se podíval, zvedl se, sebral mu sprchu a zautočil s ní na něj.

Vypískol som, rozosmial som s a na celé kolo a zakryl som si oči rukami. Prebehol som okolo neho a šprintoval som do izby. Keď chvíľu neprichádzal, zdalo sa mi to čudné.

Zastavil jsem sprchu a 'hadici' dal na její místo. Schoval jsem se za skříňku a čekal, jestli příjde. Trvalo to, ale přišel a zavolal moje jméno, když už byl za prahem, vyskočil jsem od skříně a vylekal ho: "BAF!" Měl výraz ze kterého se prostě nedalo smát ani dech jsem nemohl popadnout.

Zvrieskol som a potom som sa hodnú chvíľu pozeral na Patricka, ktorý sa nevedel prestať rehotať. V duchu som karhal sám seba, že som vykríkol ako malé dievčatko. .. a dal som Patrickovi možnosť sa na mňa výborne zabávať.

Pořád jsem se smál, ale snažil jsem se to potlačit, v očích jsem z toho měl už slzy. Ale jo, dobrý, přestal jsem se smát. "Okay, dobrý..." Při vzpomínce na ten jeho face... bože! xD .. Okay, dost.

Pořád jsem se smál, ale snažil jsem se to potlačit, v očích jsem z toho měl už slzy. Ale jo, dobrý, přestal jsem se smát. "Okay, dobrý..." Při vzpomínce na ten jeho face... bože! xD .. Okay, dost.

Nahodil som akože urazený face a otočil som sa mu chrbtom. Zišiel som dolu po schodoch do obývačky. Ešte aj cestou do obývačky som počul jeho striedavé výbuchy smiechu.

Až jsem se uklidnil (to nešlo..), tak jsem šel za ním. Po schodech do obýváku, kde určitě byl a byl. Zezadu jsem ho objal a zašeptal: "Promiň mi."

Za tú dobu, čo sa on stihol upokojiť, som ja stihol navliecť na sebe trenky, košeľu a tú do polky zapnúť. Ale bol naozaj zlatý, keď za mnou prišiel a objal ma. Najprv som mu chcel dať poriadne lakťom do brucha, ale potom mi došlo, že to je on. Usmial som sa a položil som si ruky na tie jeho, obtočené okolo môjho pása.

"Máš odpustené.." Zašepkal som.

Zůstali jsme tak. Do té doby, dokud jsem nerozhodl: "Jdeme ven." Odtáhl jsem se od něj, měl trochu mokrá záda od mé košile, ale to je jeho věc. Šel jsem zase nahoru se převléknout.

Obliekol som si zvyšné kúsky oblečenia a išiel som na poschodie za Patrickom. "Kam pôjdeme?"

Oblékl jsem si vše potřebné, potom přišel Andy a podal mi otázku. "Do parku." Usmál jsem se.

"Do parku.. ako kamaráti, alebo...?" Bol som celkom zvedaví na to, čo si myslí ohľadne názoru verejnosti. Keďže môj stav je taký, aký je, môže mi to byť úplne ukradnuté, ale čo jemu?

Přešel jsem k němu a políbil ho, vzal ho za ruku a táhl ho ke schodům. Nechal se. Sešli jsme schody, šli do předsíně, tam jsme si obuli boty a šli na vzduch.

Patrickov dom nebol od parku veľmi ďaleko. Cestou sme sa držali za ruky a ja som dospel k vážnemu rozhodnutiu. Rozdelil som ľudí na tri skupiny. Na tých, ktorý na nás škaredo zazerajú, na tých, ktorý si nás iba zaujato prezerajú, a tých, ktorý sa na nás usmievajú. Celou cestou sme sa rozprávali, štýlom otázka, ticho, odpoveď.

O okolí jsem se nezajímal, plně jsem se věnoval Andymu a jen Andymu. Povídali jsme si, bylo to jako by uběhla sotva minuta a najednou jsme v parku. Když kecáte, nemáte šajna o čase, nu což. Svítilo slunko, v parku byla fontána ve které se leskla voda. Sedli jsme si na lavku a jen tak koukali do prázdna.

Sedeli sme tesne vedľa seba, Patrick mal prehodené ruku cez moje ramená a ja som mal hlavu položenú na jeho ramene. Cítil som sa príjemne, nevnímajúc nevraživé pohľady a opätujúc úsmevy. S Patrickom sme sa hodnú chvíľu nerozprávali. Iba sme pozorovali nehybnú, lesknúcu sa hladinu vody vo fontáne.

Koukl jsem se na hodinky na ruce, bylo za 5 minut půl dvanácté. Udělám si plán, proběhlo mi v hlavě = Ve dvanáct hodin se vrátíme a společně něco ukuchtíme na oběd, poté se půjdeme dívat na film (něco se tam najde), film trvá tak hodinu, dvě.. To bychom měli... 13-14 hodin. Tak potom bychom se 'pomazlili', dali si pořádnou koupel.. Půl hodiny v háji, cájk. Znovu bychom se koukli na nějaký film, po té si zahráli třeba nějakou hru, nakonec bychom se oblékli a vyrazili! Perfektní. Je to neoriginální plán, ale nehodlám přemýšlet nad chujovinami. Svůj 'plán' jsem pověděl Andymu.

Prikývol som. Zdvihli sme sa z lavičky a pohodlným tempom sme sa vybrali naspäť k Patrickovi. Rozprávali sme sa. Pýtal som sa ho na jeho obľúbený film, akú počúva hudbu, aké má najradšej sladké a na podobné prkotiny.

Krok jsme povídáním brzdili, on se ptal a já odpovídal. Někdy jsem se zeptal i já. Nu, došli jsme domů.. po 15 minutách. Vyzuli jsme boty a zašli do kuchyně, Andy už stál u ledničky a ptal se, co uděláme.

"Hm.. mohlo by byť niečo sladké, čo takto palacinky?" Odpovedal som si z časti aj sám. Naozaj som mal chuť na niečo sladké. A palacinky ma napadli ako prvé a navyše, je to moje obľúbené jedlo.

"Palačinky?" zarazil jsem se. Ani nepamatuji, kdy naposled jsem je měl. Šel jsem k němu a opřel se o něj. "Tak jo, aspoň se pobavíme."

Vyškeril som sa a vytiahol som z kuchynskej skrinky panvicu. Dal som ju na šporák. Trochu som sa posunul, vytiahol som misku, z chladničky vajíčka a mlieko a z druhej skrine som vytiahol cukor, soľ a múku. Kým som robil cesto, rozprával som sa s Patrickom a celkom sme sa nasmial, hlavne, keď som sa oprskal cestom a potom som tú škodoradosť Patrickovi oplatil.

Byly jsme oba dva celý od těsta, ale největší sranda začala, když těsto dával na pánvi. Když se to už tak trochu pálilo, vzal jsem pánev a hodil s ní, aby se palačinka přetočila, bohužel zbyla jen půlka palačinky.. zbytek se rozemlel na zem. "Kurva, to mi nevyšlo." okomentoval jsem. Ale jo, ta půlka byla přetočená, takže jsem to raději položil zpátky na sporák.

"Heeeej," zamrnčal som ako malé decko. "Nechaj to tak, ja varím." Slovo varím, som povedal, akoby to bolo čosi vznešené a nahodil som namyslený face.

"Tak ty vaříš, jó?" Šel jsem blíž k němu a rty jsem přiblížil k jeho krku, do kterého jsem lehce kousal.

Snažil som sa ho ignorovať, ale nešlo mi to práve najlepšie. "Mohol... mohol by si na chvíľku prestať? Bude to spálené.." Chcel som sa najesť DOBRÝCH palaciniek, a s Patrickom bozkávajúcim mi krk to nie je moc reálne.

"Fájn." Odtáhl jsem se od něj a nechal ho dělat svou práci, mezitím jsem odešel do obejváku, kde jsem se složil na gauči. Byly na něm světlé skvrny a byl proležený.

Palaciniek som nerobil veľa, dvadsať. To nie je veľa v porovnaní s vypekaním, keď som ešte býval u rodičov. To som najčastejšie varil ja. Ani som ich nenechal vychladnúť, zobral som ich pár zo spodku taniera, na ktorý som ich ukladal, tie už boli vychladnuté na jedlú teplotu. Potom som ich natrel lekvárom, posypal Grankom (pozn. aut: To nevadí, že v Anglicku nie je Granko, je proste amazing :DD)

medzitým:
Nudil som sa a nevedel som, čo robiť. Zdvihol som mobil a vytočil Andyho číslo, ktoré mi dal. Zdvihol a hovoril rozpačitým hlasom. "Ehm... ahoj čo sa deje??"

Talíř s palačinkami položil na stůl a já si jednu vzal. Zazvonil mobil, jeho mobil.. váhal, ale zvedl to.. udivilo mě to a podezřele jsem se na něj podíval.

"Nič, ja len tak... nechceš prísť ku mne?? Alebo by sme niekam skočili..." Chvíľu bolo tichu a ja somz ačínal byť nervózny.. "Ehm.. haló? Tak pôjdeme niekam, alebo ku mne, alebo ako??"

"Dobre, tak prídem k tebe." Usmál se a típl hovor. "Kam jdeš?"

Ehm.. A sakra. Ako vysvetliť Patrickovi, že idem von s Danielom? Určite by žiarlil, a to nechcem. "Volal mi jeden kamoš ešte zo základky a asi pôjdem k nemu a odtiaľ... niekam do kina, alebo tak." Usmial som sa naňho, vyhupol som sa na špičky a pobozkal som ho. Spoločne sme zjedli palcinky, obliekol som sa do svojho a vyšiel som z Patrickovho domu. Išiel som k sebe, dal som rýchlu sprchu (človek nikdy nevie), prezliekol som sa a išiel som k Danielovi. Celôu cestou som sa sám seba pýtal, čo to vlastne robím...

Nechtělo se mi mu to věřit, ale nechal jsem ho jít. Co mi to udělá, když půjde ven s někým jiným? Nic, je to jeho věc.. Ale i tak. Lehl jsem si na gauč a koukal na televizi.

Nervózny som zastal pred Danielovými devrami. Sakra a teraz čo? Posledný krát som sa zhlboka nadýchol, vydýchol a zazvonil som.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Oblíbená postava??

Patrick
Daniel
Andy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama