Leden 2014

Ice & Fire - Nové logo?

30. ledna 2014 v 11:41 | Kakajko |  Ice and Fire

Yo, čáu! ~

Už to chtělo něco nakreslit, přece by se šiklo vědět, jak vypadá postava z povídky, ne? Tak jsem nakreslila tyto dva, protože předloha mi ty dva zrovna připoměla. Dětství prostě epes rádes s několika úrazy, víme proč! Celkem to pasuje, ty výrazy a tak. Mě se to líbí a snad i vám! To je všechno pro dnešek, zítra by měl vyjít Specialní díl na ICE & FIRE!
Zatím se mějte!

MS2X - P3

24. ledna 2014 v 18:44 more sports, more sex?

Díl třetí: Na párty..


"Hahhh... rýchlo..." Jednak vedel som, že nemáme veľa času (moji rodičia sa mali čoskoro vrátiť z práce) a jednak som ho chcel veľmi rýchlo, tak som ho popohnal. Ztrhol zo mňa nohavice a ja som už len čakal na to, kedy do mňa vkĺzne.

Pousmál jsem se a převalil ho na záda, teprve pak jsem do něj vnikl. Zasténal a já postupně zrychloval. Nahl jsem se k jeho krku, z kterého jsem začal sát a dělat mu cucflek, mimoto jsem do něj i něžně kousal. Pak jsem se od krku přesunul k jeho rtům a přisál se na nich.

MT - P10

24. ledna 2014 v 18:18 | Kakajko |  Milostný trojúhelník

Díl desátý: "Ry-rýchlo..."


Snad se v těch barvách vyznáte :DD..

Počul som zvonček. Zaboril som si tvár do dlaní a rozmýšľal som, či to bol naozaj dobrý nápad, že som ho sem zavolal. Nuž, už je tu, nedá sa nič robiť. Zdvihol som sa a išiel som mu otvoriť. Otvoril som dvere, pozval som ho ďalej, usadil som ho v obývačke a doniesol som na stôl nejaké keksy a colu.

"Tak jak je na tom tvoje zdraví? Už je to lepší?" poptal jsem se ho a vzal do ruky první keks.

Pátek.

24. ledna 2014 v 15:15 | Kakajko
Ahoj!
Vybrala jsem si dnešek, protože dnes jsem nebyla ve škole a mám náladu +. Tak co takhle speciální pátek? Dnes večer od 18-ti hodin bude HAPPY NIGHT = několik nových dílů na stránce. Možná se v sobotu nebo v neděli dočkáte i speciálního dílu! Ale jenom možná, záleží na čase. Ale tak do konce ledna snad nějaký uděláme, určitě! Ale já vám jinak přeji poklidný večer, ať moc nevykrvácíte a podobně! Hlavně klídek! Vezměte si teplé kakao, vánočku s máslem a usedněte. Bye, bye!

MT - P9

17. ledna 2014 v 22:04 | Kakajko |  Milostný trojúhelník

Díl devátý: Návštěva u Daniela.


Ráno:
Bylo brzo, něco okolo sedmé hodiny ráno. Slyšel jsem jak se někdo 'vkrádá' do domu, bylo těžké se odtulit od teplého místečka, ale musel jsem. Naštěstí jsem ho neprobudil a tiše jsem odcházel z pokoje a sešel schody. V předsíni byla Amy, která s pohledem na mě se radostně usmála a vypadala překvapeně, ale běžela mě obejmout, také jsem jí objal, ale tu radost jsem jí musel zkazit. "Amy, měla by sis někoho najít a také by sis měla pořídit vlastní dům." Zase překvapeně se na mě podívala: "Patricku, děje se něco? Příjdeš mi jiný.." "Oh, já vím. Ale vážně, požádej otce o nějaké peníze, určitě ti dá, odstěhuj se a najdi si někoho." Mrkl jsem na ní. Stála jako sloup, ale po té se nadechla a kývla. Řekla mi, jestli jí nepomůžu zabalit věci, divil jsem se, že proč tak rychle, ale prý že na pár dní zůstane u kamarádky, kterou opustil kluk a je teď strašně osamělá. Tak jsem jí teda pomohl zabalit věci, trvalo to tak půl hoďky, neměla toho tolik. Dala mi pusu (NA TVÁŘ) na rozloučenou a odcházela.

Keď som sa zobudil, bol som v izbe sám. Vstal som a prehľadal som poschodie. Hore Patrick nebol, tak som zišiel dole. Našiel som ho v predsieni, ako pozerá do prázdna. Prišiel som k nemu od zadu a položil som u ruku na rameno. "Čo sa deje?"

MT II. - Úvod

14. ledna 2014 v 19:49 | Kakajko |  Milostný trojúhelník II.

Milostný trojúhelník II.

Díl úvodní.

Uběhlo sedm let. Z Patrika se 26-ti letý stal ředitel firmy, manžel i otec, nevlastní. Ano, po těch letech přátelství s Andyho kamarádkou Dianou se vzal, dokázala mu rozjasnit zase srdce, ale nesvítilo tak, jak kdysi s Andym. Vzal se s ní, ale po šesti letech manželství mu zlomila srdce. Rozešli se, Patrik se od ní odstěhoval, později se k Patrickovi nastěhovala i jeho dcera Syu, která se o něj částečně stará než on oní. Avšak jednoho dne nastoupí do práce Daniel, který však nepozná, že jeho šéf je zrovna ten, který mu vytvořil nehezké vzpomínky na střední. Daniela to trošku bude trápit, ale hodí to za hlavu a bude myslet jen na normální vztah mezi šéfem a podřízeným. Ale však se to zvrtne jako vždy, Patrik s Danielem se díky chlastu spolu vyspí a tak Daniel pozná Patrikovu dceru Syu, která si ho oblíbí a mezi němi bude velmi kamarádský vztah. Nějaký den po práci čapne Daniel Patrika, jak se líbá s jeho sekretářkou. Daniel začne žárlit a bude otmítat vidět Patrikuv obličej, tak přestane chodit za Syu. Patrik se bude trápit a Syu bude mít menší tušení, že za to může její otec, řekne mu jak ho nenávidí a uteče k Danielovi. Ale nakonec to všechno dobře skončí.

Tak co? Těšíte se? :D

MT - P8

14. ledna 2014 v 19:43 | Kakajko |  Milostný trojúhelník

Díl osmý: Chýbal si mi.


O 5 hodin později:
Když jsem se probudil, bylo tak něco okolo 17 a půl hodin. Cítil jsem vůni, která šla z kuchyně, Amy je asi už doma. Zvedl jsem se z gauče a prošel se do kuchyně, ale pomýlil jsem se.. U kuchyňské linky nestála drahá Amy, ale zlatíčko Andy. Opřel jsem se o rám dveří a pozoroval jej. "Teď mi budeš chodit vařit ty?" usmál jsem se.

Mykol som plecami a trochu som sa usmial. "Asi áno. Vadí ti to??" Pýtal som sa z čistej zvedavosti, aj keď som vedel, že mu to nevadí.

Nový rok & konec pauzy!

12. ledna 2014 v 13:45 | Kakajko |  Aktualizace

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK,

PLNÉ LÁSKY, RADOSTI A ÚSMĚVU!

YO! Začal nový rok a já bych chtěla rozjet zase tento blog. Pokud se mi to podaří, budou tu nejnovější díly den co den. Přidají se zde i nějaké novinky! Jaké? =

* Nový layout /možná/
* Nová rubrika, ve které zjistíš víc o Kate a Jance!
Prosté věci o nás, co rády děláme, co jsme dělali přes den a pod. Jako deníček.
* Nová rubrika se special díly!
Např. 'Specialní díl Milostnýho trojúhelníku: Silvestr/Velikonoce/Vánoce' a pod. Každý měsíc by měl vyjít jeden speciální.
* Ilustrátor
Janku a mě už štve to, že k povídkám nejsou nějaké obrázky. Tož jsem nabídla Will, či by nechtěla za čas něco nakreslit nebo semnou udělat collab týkajíc se povídek. Mělo by se vám to líbit.
* Nové povídky
Jak k normální tak i k yuri se přidá povídka!
* Úvod do povídek
K novým povídkám se budou dávat úvody, aby jste věděli o co gou.

Nom, to je asi všechno. Snad se vám ty změny budou líbit. ^^'
Hezký den přeje Kakajo!