DJ - P3 (1. část)

13. října 2013 v 16:11 | Kakajko
  • Dračí jezdec

  • Kapitola třetí 1/2: Ty draku!

Uškrnul som sa. Videl som ako Yokusha očervenel. Uškrnul som sa a pomaly som sa pohol smerom k nemu aj s Aleshom. Aj keď sa zapieral, nebol taký silný, aby ma pretlačil.

Kopal bych, rval se.. ale nějak to nešlo. Moje tělo bylo jak loutka. Amai mi sundával kalhoty a líbal mě na krku, tím se provokativně díval na Yokushu, který měl líce zamořený rudou barvou. Jeho ústa se rošiřovala do perverzného úsměvu s podivným úmyslem, to není dobrý.

Išiel som k nim bližšie. Pohladil som Aleshu po hrudi. Celou plochou môjho tela som sa pritisol na Aleshu a pobozkal som ho. Jazykom som šteklil jeho spodnú peru a čakal, kým sa prestane brániť.

To ne, ne, ne ne! ( >//////< ) "
Amai mi dráždil tu cennost dole a stále mi líbal krk. Yokusha zaměstnával mé rty a mezi prstami svíral mé bradavky. Už mi docházely síly na obranu..

Pomaly som začal sťahovať Aleshovi boxerky. Chytil mi oboje ruky, ale Yokusha ich mal stále voľné.

Alesha sa stále bránil, ale bolo mi to jedno. Rovnako, ako aj Amaiovi. Pomaličky som mu stiahol boxerky a kľakol som si.

"N-ne.." Zavřel jsem oči a zaklonil hlavu, nechtěl jsem se na to dívat.. Stisk na rukou Amaie jsem povolil a ten mě začal hladit na bocích. I Yokusha se pustil do práce, prvně jenom rukou, potom i ústami.. Sténal jsem jako nikdy předtím. Vlastně jsem to nikdy nedělal, možná jsem nad tím párkrát uvažoval, ale jinak ne..

"Yo... počkaj, odnesiem ho." Yokusha sa odtiahol a ja som Aleshu odniesol do obývačky. Položil som ho na posteľ a začal som ho bozkávť.

Chtěl jsem Amaie rukami odstrčit, ale chytil mi je. Yokusha mi zase chytil nohy a pokračoval v rozdělané práci. Stále jsem měl zavřené oči.. Nějak jsem se nohou dostal k Yokushimu rozkroku a chtěl ho do něj koupnout, ale bylo to tak tvrdé.. že.. jsem neodolal a dráždil ho.

Cítil som, ako ma dráždi. Zastonal som a pomaly som sa odtiahol. "Amai... myslím, že ho môžeš pustiť." Po chvíli začal konečne odťahovať ruky od Alesha. Nevedel som, či sa bude zase brániť, ale bolo mi to více-méně jedno. Sklonil som sa k Aleshovmu rozkroku a začal som ho zase olizovať.

Sténal jsem a mým drážděním sténal i Yokusha. Amaiovi se to začalo líbit a VYTASIL SVÉHO PLAMEŇÁKA, kterýho si začal honit.

(Kakajo si robí prdel).
Oni ma raz zabijú. Keďže nikto z nich nebol voľný, ostávala mi verná spoločníčka ruka. Lenže potom Yokusha natiahol ruku a začal makať aj za mňa. "Hmpf.... ďak-ďakujem."

Teď jsme sténali všichni tři. Yokushu jsem začal dráždit víc a byl jsem už úplně mimo, že jsem horní části těla natáhl k Amaiovi a ústami jsem dráždil jeho PLAMEŇÁKA rozkrok. Když ho i Yokusha dráždil rukou, občas jsem olízl jeho prsty.

Oukej, keď som si už myslel, že lepšie to už byť nemôže, k Yokushovi sa pripojil aj Alesha. "Hahmm..."

Očividně se mu to líbilo a já stále pokračoval. I mě se to líbilo a moc.. slast, mh. Dráždil jsem Amaiovu špičku a v tu chvíli jsem cítil, že už budu.. I na rozkroku Yokushy to začalo nějak vlhnout..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ayame-chan Ayame-chan | Web | 13. října 2013 v 16:58 | Reagovat

Asi bych měla přestat číst tyhle příběhy nebo nebudu psychicky v pořádku, ale na to už je stejně pozdě xD
Miluju tuhle povídku, miluju vás že to píšete :D Těším se na další díl :33

2 Ady-chan Ady-chan | E-mail | Web | 13. října 2013 v 17:26 | Reagovat

0*o LOL <3 Já to milujuuuuuuuuu!!!!! Moje peverzní dušička se prubudila ! <3 Hoem dalšííííí :DD

3 Pervezná osoba Pervezná osoba | 13. října 2013 v 18:32 | Reagovat

Waaa..*slint slint* to je..boží *..*..*Umírá* *.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama