ST- P4

16. září 2013 v 16:13 | Kakajko |  Strašidelný dům
Bylo chládné ráno a já pomalu otvíral oči. Chvíli jsem civěl před sebe na něčí hruď. Mrk, mrk. "CO TO MÁ KURVA ZNAMENAT?!" Zařval jsem, že to šlo slyšet po celým baráku. Koukal jsem na rozespalého naštvaného Shira, já bych měl být naštvaný! Byl jsem celý červený, nevěřil jsem tomu. Pamatuji si všechno ze včerejška do detailu. Ne, nepřípomínejte mi to! Klídek, hlavně klídek. Sebral jsem mu všechnu peřinu a zamuchlal se do ní, ne. V tuhle chvíli jsem ho vážně vidět nepotřeboval. Je to takové.. argh, trapné. Bylo zatím ticho, až poté Shiro promluvil:
Pokračování pod perexem.


"Sklapni, ja by som tu mal vrieskať ako najatý!" Zbláznil sa? On ma predsa prvého pobozkal!

Víc jsem se zachumlal do peřiny. Chtělo se mi bréčet a neskutečně mě bolela řiť. "Ale já se díky tobě nemůžu pohnout v pánvi!"

On je snáď blázon! On mňa balí a potom sa sťažuje?!!! Čo je toto za človeka... Najradšej by som mu dal cez hubu. *Ale vedel si, že je nadopovaný.* Zase svedomie. Prdele, strač sa! *Ale vedel si to, tvoja chyba.* Zreval som zase už trochu potichu na Rachel "Ty si debil! Ty si ma pobozkal tak drž hubu!"

Vyhupl jsem z peřiny, ale všiml jsem si, že jsem nahý. Ano, moje věci se váleli tam na zemi. "Co.. to kurva?!" Popadl jsem poltář a dal si ho mezi nohy, ve tváři jsem byl zcela rudý. " Možná jsem tě políbil, ale v tom případě jsem to nebyl já!" Někdo vešel dovnitř, byla to ta zombie, Sachi. "Co tu řvete? Probudili jste celej barák." Sachi se na nás díval, jako by měl narozeniny. "Jo, aha.. milostná hádka, nebudu rušít~" a hned z pokoje vypadl. "Nejsme mi...eehh!" Otočil jsem se k Shirovi zády.

Dámy a páni, tak dobrý zadok som ešte nevidel. Škoda, že patril najväčšiemu kreténovi pod slnkom. Sachi vždy vedel, že moja orientácia nie je čisto heterosexuálna, takže pred ním je niečo tajiť zbytočné. Len dúfam, že to nikomu nevykecá. "Chceš to tajiť?" Spýtal som sa pre istotu Rachela.

"A co asi?! Mám snad v plánu to vykecat každýmu, koho za dnešek potkám?! Ne! To teda nemám!" Polštář jsem víc stiskl.

"Hej, pozor aby si si ten vankúš niekam nenacpal." Bože, tváril sa, ako keby som ho nahatého ešte nevidel.

Hodil jsem na něj ten polštář. "Tak si ho sežer." Sklouz jsem z postele ke svým věcím a pomalu si oblékal boxerky.

Začal sa pomaly obliekať. Práve o to išlo. pomaly. akoby ma vyzýval "Tak poď, zober si ma ešte raz." Bol som nervózny. Pleskla guma na jeho boxerkách ako si ich natiahol a išiel si dať nohavice. Vstal som a už som to nebol ja. Už som nerozmýšľal čo robím, iba som ho odzadu objal a hladil rukami.

"O-o co se...kurva snažíš?!" Vyjekl jsem s rudými líci. Má furt tak studené ruce, ale tentokrát je měl teplé. Hřály mě... ne! Co to melu?! S-stačilo to!

Mykol som sa. Vážne, o čo sa o snažím?! Ten blbec ma práve poslal do riti, mal som v pláne ho ignorovať a teraz mám sto chutí ho pretiahnuť. Bože, ja som ale idiot. "J-ja nič! Vieš čo, kašli na to." Do prčic... raz ho chcem poretiahnuť, raz zase nie... Ja som horší ako schyzofrenik.

"Ty..urg..argh! T-to, že jsme se spolu vyspali ještě neznamená, že se to bude stávat častěji!" Koukal jsem na něj s lesklýma očima od slz. Chtělo se mi vážně bréčet. Ale nechápu, proč kvůli němu. Ach, bože.. zač mě trestáš. Pokud to s tímhle cvokem myslíš vážně, tak ti to nevěřím.

Všimol som si, že Rachel má začervenané oči. Pochybujem, že je to z toho, že by plakal alebo niečo podobné. Pravdepodobne je to nejaký vedľajší účinok Feminitu. "A páčilo sa ti to," vypadlo zo mňa. Z bohvie akého dôvodu ma to zaujímalo.

Moje tělo se zničehonic začalo lehce třást. Nebyla mi zima. Stále jsem se na něj díval s pootevřenou pusou. "T-ty jsi takový hovado.." chtěl jsem ho praštit, ale spíš jsem přiložil svou dlaň na jeho tvář. Po té jsem ruku odtáhl. "Nemůžu....kruci." Sklopil jsem pohled.

Takže predsa len mu nie som úplne ukradnutý. Vyzeral doslova tak roztomilo, keď si uvedomil, že mi nedokáže jednu uvaliť. "Takže ti to nie je jedno..." povedal som a skôr než stihol niečo povedať, pobozkal som ho.

"Mmh." Zatím, co mě Shiro políbil; vběhla do pokoje Kris. Já se vyděsil na tolik, že jsem Shira nechtíc.. i chtíc kousl do rtu a pak se od něj odtáhl. Kris by chvilkami praskla žárlivostí. A ještě, když viděla mne v boxerkách a Shira nahého.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama