MT - P1

14. září 2013 v 9:43 | Kakajko |  Milostný trojúhelník
Bylo ráno, nečekaně! Znáte to, zavřete oči a neuběhne ani 10 minut a už je ráno, divný ne? Kutálel jsem se z postele až na zem. Au, to byla šlupka. Prohrábl jsem se v černých vlasech a vstal ze země. Protřel jsem si oči a šel do šatníku. Byl ve zdi, moderní. Ha! A bylo v něm více místa, než v klasickým. Sloužilo to jako druhá místnost, od tam jsem přešel k riflím a vybral si nejvíce roztrhané. Potom jsem tam šmajzl nějaké triko. Woohoo! Bílé tílko s černými proužky, cool. Zařval jsem na Amy, která je mou nevlastní matkou . Ale je pro mě jen služkou, neodporuje mi. Přišla zamnou a stála ve dveřích. "A co pusa, zlato?" Vykoukl jsem na ní ze šatníku a ukázal příkaz 'Ke mě'. Chytil jsem jí okolo pasu a políbil. Neberu jí jako matku, okay? Je jenom o 6 let starší a já rád starší dámy s velkým hrudníkem. Jak to řeší otec? Nijak, nejezdí domů, pořád se fláka někde po barech. "Měl by jsi si pospíšit do školy." pověděla mi, vzal jsem jí za vlasy a zatahal za ně. Ne moc, nikdy bych jí neublížil. Nebudu jako otec. "Co jsem ti říkal o slušném chování?" Ušklíbl jsem se a opět jí políbil. Přestalo ěm to bavit, vzal jsem tašku s těmi krámy a vyšel z domu, po té jsem vypadl z našeho pozemku a šel směrem na bus, kde na mě čekala už moje kočička Nicolet.

Pokračování pod perexem.


Ráno ma zobudil budík. Kašľal som naňho, treskol som po ňom rukou, prevalil som sa na bok a ešte pár minút som spal. Potom ma z postele vykopla moja mama. Navliekol som na seba čierne tričko s krátkym rukávom a nápisom PUNK IS NOT DEAD. Obliekol som si džínsy, zobral som tašku a zišiel som sa dola naraňajkovať. Najedol som sa, rozlúčil som sa s rodičmi a mladšou ségrou a išiel som čakať na zastávku autobusu. Boli tam iba dve čudesné indivíduá. Jeden chalan a jedna baba. Nemal som nič proti tej holke, ale vyzerala ako štetka. Na očiach hrubá, hrubizná linka, mala ich namachlené tak, že sa to nedalo nevidieť. Sukňu mala kratulinkú, najviac ako sa dalo a výstrih až po pupok. Ten chalan vyzeral... nebezpečne. Fajčil niečo, čo sa až moc podozrivo podobalo na joint, tú štetku držal za ruku a pozeral do prázdna. Sadol som si na lavičku, čo bola na zastávke a tašku som si hodil k nohám.

Cígo mi šlohla Nicolet a taky si pokouřila, po té se ke mě otočila zády a svým sexy zadkem třela o můj rozkrok. Lahoda. Za nějakou chvilku dorazili další lidí z naší party. Nikdo na tuto zastávku nechodí, jenom naše parta. Je nás 7. Čtyři holky, tři kluci. Ale jeden tu byl nováček, ne.. toho jsem neznal. "Hey, už si slyšel o tom, že ti chcíp soused?" s usměvem na mě promluvil Derek. Vzal jsem Nicolet cígo, dal si ho do pusy. "Veď moje věc to není, nač se starat." Naše partička se celá smála. Žofie, přítelkyně Dereka promluvila na toho nováčka: "Hele, zelenáči.. Nechceš jointa?" Všichni jsme se debilně usmívali a čekali na jeho reakci.

Zobral som, potiahol som. Svet sa mi zatocil a odrazu mi bolo dobre, na usmievanie sa. Potiahol som ešte raz a svet sa zase zatočil. Ta baba čo mi dala jointa sa rehotala a s ní aj ostatný. Nechápal som prečo, a tak som sa začal rehotať tiež.

"Nepůjdeš s námi za školu?" Ptala se Žofie dál a sedla si vedle něj. "Koukej, možná z toho budeš mít problém, ale promarníš spousty legrace s námi a navíc.." ukázala na čtvrtou dívku, která byla volná. Takovou kočku jako je ona by nikdo neodmítl. "Tak co myslíš? Já jsem Žofie, tohle je můj přítel Derek," Ukazovala na Dereka, po té na mě a Nicolet: "to jsou Nicolet a Patrick, tamti jsou Mikki a Gabriela.. a tahle slečinka se jmenuje Viola." Představila nás všechny. "Večer s námi můžeš do našeho baru, je perfektní!" Žofie ho dokonce pozvala k nám do baru, to dopadne. "Žofie, dost. .. Skrčku," musel jsem mu tak říci, byl o 10+ cm menší. "vyber si; nudnej život, bez holky, bez sexu, bez fetu, bez přátel.. nebo šileně rozesmátej život, s bláznivou holkou, která je navíc kus.. to musím uznat, sexu si můžeš dopřát, kolik jen chceš.. fetu budeš mít spousty a přátelé? Tady sme. Možná ti příjdeme, jako parta namachrovaných idiotů a vypatlaných štětek, ale promiň? Ale pokud bude problém, nebudu s tebou vyjednávat jako tyhle zlatíčka," nahl jsem se k jeho uchu a pokračoval: "já budu jednat. A to to velmi rád řeknu, klučina před tebou...nedopadl velmi dobře." ostatní se usmívali a doufali v to, že mojí nabídku příjme.

Prehliadol som si ich každého od hlavy po päty. Ak s nimi pôjdem, nepôjdem do školy. Ak s nimi nepôjdem dostanem po papuli. Mám snáď na výber? Pýtal som sa sám seba. Odmietol som. Chalani si začali praskať hánky a išli ku mne. Nebránil som sa, čo ich celkom šoklo. Dali mi pár rán, ale nemlátili ma dlho. Bol som na mlátenie zvyknutý, rodičia ma trieskali všetkým, čo im prišlo pod ruku každý, deň až pokým, ma sociálka nezobrala do decáku. Bol som tam iba chvíľu, takmer okamžite si ma adoptovali. S ľudmi, ktorý si ma adoptovali som doteraz, príliš času so mnou síce netrávia, ale nie som v decáku a mám strechu nad hlavou, viac nechcem. Chalani ma prestali mlátiť a nechal ma na zastávke. niekam odišli. Ja som chvíľu sedel na lavičke a potom som išiel domov. Radšej prídem neskoro, ako nikdy. Opláchol som si tvár a usúdil som, že tie zranenia nie sú vážne. Vykašľal som sa na dezinfikovanie rozrazenej pery a išiel som zase čakať na autobus.

Řekl si o to sám. Proč je každej nováček takovej.....blbeček. Tshe, můžu se z toho jen zbláznit. Žofie má pravdu, měli bychom někoho sehnat do baru, ale na rohu je to samej vůl a s děvčaty je to to samé. Ugh, dneska nemůžu za školu.. Musím si vyřídit něco s učitelkou, wrr. "Budu muset něco vyřídit ve škole." oznamil jsem ostatním, políbil Nicolet a mávl. Vrátil jsem se na tu zastávku.. uggh. On tam furt je, vypadá to, že si to trošičku spravil. Nevšímal jsem si ho a stál na místě, čekajíc na bus.

Sedel som na lavičke a nevšímal si toho idiota, čo mi dal pred chvíľou do držky. Vytiahol som si z tašky jedlo a začal som jesť. No čo, nemal som čo robiť, tak som jedol. Pozrel som sa na toho exota. Bol opretý o roh zastávky, tašku mal hodenú pri nohách a fajčil, tentoraz už normálnu cigaretu. "Hej ty, ako sa voláš?" spátal som sa ho. nechápem čo ma to napadlo, keďže mi pred pár minútami naložil, ale prečo sa nezoznámiť s novými ľudmi?

"Huh? Neposlouchal si Žofii? .. Patrick." Očkem jsem ho prohlížel. Asi mu ta nakládačka nestačila. Tašku jsem vzal a sedl si vedle něj. "Ty?" Koukal jsem před sebe, nikoliv na něj a kouřil cigaretu.

Dojedol som a trochu som si ho prezrel. Typický chalan zo zlej partie. Mal piercingy v uchu, tunel, tetovanie na krku... Piercing v na dolnej pere. Na jeho opísanie by stačilo jedno prídavné meno. Nebezpečný. "Daniel," odpovedal som mu. Potom som už iba mlčal. Nemienil som sa ho pýtať viac, aj keď ma zaujímalo, koľko má rokov.Vyzeral o trochu starší ako ja, ale mohol som sa mýliť. Ľudia mi typujú okolo štrnásť, pätnásť, ale mám sedemnásť.

"Fajné." Pousmál jsem se. Po té se na nic neptal, jakoby se chtěl zeptat, ale neptal se. Měl jsem menší tušení, na co se chce zeptat: "Devatenáct mi je." Přehrábl jsem se ve vlasech a podíval se na něj.

Prečo na mňa tak čumí?! "Eh... ja mám sedemnásť." Čumel som do blbba a vážne som nemal poňatia čo robiť. Sakra, prečo na mňa tak čumí? Do hajzlu, prečo? Snažil som sa nedať na sebe znať nervozitu. nenávidím, keď som stredobodom pozornosti. Narovnal som sa, potom som sa zase zhrbil.

Ušklebil jsem se a vzal ho za bradu, s drzostí ho políbil. Mmh, má piers v jazyku. Bylo mi uplně šumafuk, jestli se bude bránit, já ho líbal dál a čimdál hlouběji.

To je totálny úchyl! Mal som radšej zostať doma. Snažil som sa brániť, ale ten hajzel mal jednu ruku ( myslené dlaň) dvakrát tak veľkú ako ja. Chytil do jednej svoje moje obidve a nemohol som robiť nič. Začal som mykať nohami, ale keď ma do jednej bolestivo kopol, rozmýšľal som, čo urobím. Sakra, bozkáva ma tú nejaký feťák a myslí si, že mu to prejde!

Odtáhl jsem se od něj, když mě kousl do rtu. "To nebylo milý." opět jsem se ušklebil. "S tebou bude hodně práce, ale zvykneš si." Usmál jsem se a rozházel mu vlasy.

O čo tomu imbecilovi ide? Že si zvyknem?! Počkať, ono sa to bude opakovať? "Ehm.. možno si si to ešte nevšimol, ale ja nemám záujem." Snažil som sa byť milý, nechcel som, aby ma znásilnil na zastávke!

"Tak ty..." naklonil jsem hlavu na stranu a vražedně se na něj podíval: "nemáš zájem?" chytil jsem ho za ruku a víc ho k sobě přitáhl, druhou rukou jsem mu zatahal lehce za vlasy, čimž jsem mu zaklonil hlavu. "Ale já se tě neptal." Jazykem jsem sjel po jeho krku.

Do prdele,toto nie je dobré! On ma tu fakt znásilní! Lne aby prišiel ten bus, len aby prišiel ten bus. Trhal som sebou, snažil som samu vykrútiť, ale ten hajzel bol dvakrát taký ako ja, nemal som šancu. Čo urobiť, čo urobiť? "Nie... no vieš, ja som na baby.. A ty máš tiež svoju kočku..."

Pustil jsem jeho vlasy a stoupl jsem si z lavky. Otočil jsem se k němu a vzal ho za bradu. Koukal jsem do jeho modrých očích, má strach? Naklonil jsem se k němu a opět ho políbil, potom jsem se odtáhl.. Přijížděl už bus.

On sa snáď zbláznil. Hurá, bus!! Bus, bus, bus, BUS! V živote som sa ničomu tak netešil. Bus zastavil. Vyšprintoval som a doslova som naskočil do autobusu. Zbadal som voľné miesto hneˇpri dverách veďľa nejakej baby. Skočil som tam a bol som strašne happy. Konečne nijaký úchyl!!! Yay!!!!

Také jsem nastoupil do autobusu, sedl jsem si blízko dveří, ale dál od Daniela. Autobus zavřel dveře a jel. Do uší jsem si dal sluchátka a poslouchal hudbu. Když jsme byli u školy, vystoupil jsem. Stál jsem po té na místě a čekal na Daniela.

Vyšiel som z busu... Do riti, ten úchyl tam furt je. Počkať, má 19, je dospelý, môžem ho zažalovať! Yay! Prešiel som okolo bez toho toho aby som si ho všímal, lenže on si ma všímal až príliš dobre. Chytil ma za zápästie a otočil k sebe.

"Ve škole to taky není špatné." ušklebil jsem se a táhl ho k hlavnímu vchodu. "Cekni jedno, jediné slovo.. a přísahám, nedopadne to s tebou dobře." Byli jsme už u hlavního vchodu, jenom brzdil nohama. Když mě vešli do budovy, všichni mě jenom zdravili.. někteří se mě báli a někteří mě uznávali. Po té jsem nenápadně šel s Danielem na wécka a zavřel se s ním v kabince.

Nie, nie, nie.... Toto je zlé, veľmi zlé! Ja som s tým pedofilom zamknutý v záchodovej kabínke meter krát meter! Pomóc! Otváral som ústa, že začnem revať ako pominutý, ale tomu idiotovi to došlo a zapchal mi ústa.

Pokračování příště. :DD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama